לייעוץ והרשמה ליחצו כאן

מרכז טיפולי

מה צריך ילד? מקום שיוכל לגבוה. ומבוגר אחד שיעזור לו עם התקרה

פיתוח תחושת מסוגלות ויצירת שינוי

תפקידו של המרכז הטיפולי הוא לדאוג לבריאות והרווחה הנפשית של כלל חניכי הכפר, לסייע בתהליכי הריפוי והחלמה של אירועי העבר, לפתח תחושות מסוגלות ולהוביל לשיפור משמעותי בתחומי החיים בהם הם רוצים לערוך שינוי. כמו כן, אנו פועלים על מנת לסייע לכל חניכה וחניך להרגיש שלמים עם עצמם תוך לקיחת אחריות ולגבש לעצמם אישיות בוגרת ועצמאית המתמודדת עם אתגרי החיים.

לשם כך, המרכז הטיפולי עורך אבחונים והערכות על ידי אנשי מקצוע בתחום, מעניק טיפולים רגשיים פרטניים וקבוצתיים לכל חניך וליווי צמוד של עובדת סוציאלית בכל קבוצה.

טיפול ריגשי מקיף

הטיפולים הרגשיים בכפר ניתנים על ידי עובדות סוציאליות, פסיכולוג, ומטפלות באומנות, בתנועה, בעזרת בעלי חיים, בביבליותרפיה ועוד.

בנוסף לכך, המרכז הטיפולי הינו חלק אינטגרלי מעבודת הצוות המערכתית בכפר. אנו נותנים מענה מקצועי ותמיכה לכל הצוותים החינוכיים בשגרת היום בכפר ובבניית תוכניות אישיות לכל אחד מחניכי הכפר.

תוכנית אישית

אנו מתאימים את התוכנית האישית לפי צרכיו והמאפיינים האישיותיים הייחודיים של כל חניך\ה, עם משימות, מטרות ויעדים.

התוכנית האישית נבנית על ידי הצוות הישיר של כל קבוצה (עו"ס, מדריכים ומחנך\ת) וכוללת בתוכה את כל עולמו של כל חניך\ה בתחומי הכפר ומחוצה לו על מנת להעניק להם מעטפת כוללת ויציבה שתוכל לסייע להם בהתמודדות עם כל היבט בחייהם.